Zostań naszym Klientem

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 795 606 768. Alternatywnie, wystarczy wypełnić formularz poniżej.Skontaktujemy się do 24 godzin. Dziękujemy.

Szkolenia

Z dniem 25 maja 2018 r. w krajach członkowskich Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nowe przepisy zakładają dotkliwe sankcje finansowe dla firm za nieuprawnione ujawnienie Danych Osobowych, nieodpowiednie obchodzenie się z Danymi Osobowymi, dlatego już dziś warto przygotować firmę na nadchodzące zmiany.

Pragniemy podkreślić, że w trakcie realizacji usługi otrzymają Państwo profesjonalna wsparcie ze strony specjalistów z zakresu prawa z Kancelarii Prawnej z którą współpracujmy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta pakietów, które można zamówić i opłacić na naszej stronie internetowej.

Rozpocznij proces dostosowania Firmy do nowych przepisów już teraz!  Zamów Online!

Uprzejmie informujemy, że usługa realizowane jest na terenie woj. Małopolskiego, Śląskiego, a ceny podane w ofercie na stronie www.comprolink.com dotyczą wyłącznie wymienionych wyżej lokalizacji.  Dla firm spoza woj. woj. Małopolskiego, Ślaskiego przewidzieliśmy możliwość świadczenia usługi za dodatkowa oplata. Zainteresowane firmy prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy.